Atsauksmes

Aleksandrs Valiņecs, SIA RIGALIT

„Kopumā semināru vērtēju ļoti labi. Lielākie ieguvumi – jaunu klientu piesaistīšanas metodes, kuru dēļ arī šo semināru nolēmu apmeklēt”
A.Gorbutovs, AS Norvik Banka
„Semināru vērtēju pozitīvi. Tagad ir vieglāk izvērtēt sava produkta priekšrocības un veidu kā tās formulēt”
Arvīds Vītols, Kokneses Sporta centrs
„Esmu apmierināts ar to, ka bija iespēja papildināt iepriekšējās zināšanas. Pozitīvi ir tas, ka lektors ne tikai lasīja lekciju, bet lika domāt līdzi, iesaistīja diskusijās. Noteikti daļu iegūto zināšanu realizēšu sava uzņēmuma darba efektivitātes paaugstināšanai”
Rihards Ansons, SIA BAUMEKS
„Seminārs man ļoti patika. Pasniegšanas veids, kā iesaista dalībniekus, dažādu dzīves situāciju interpretācija ar reāliem piemēriem ir nenovērtējama. Uzzināju daudz ko jaunu par cilvēka psiholoģiju un katra spēju izprast, ietekmēt un pārmainīt citu cilvēku psiholoģiskās iezīmes. Ieguvu jaunas idejas klientu piesaistīšanai”
Biruta Ģine, AS Latvenergo
„Ieguvu jaunas zināšanas par sarunu organizēšanu ar klientiem un viņu pretenziju apstrādi. Idejas noderēs gan darbā, gan sadzīvē. Pārliecinājos, ka mūsu uzņēmums strādā pareizā virzienā, ko bija ļoti svarīgi noskaidrot”
Andris Jerkins, AS Protozēšanas un ortopēdijas centrs
„Jāņa Rozes vadīto semināru desmit ballu sistēmā vērtēju ar 9. Informācija ļoti noderīga un seminārā bija ļoti laba gaisotne”
Jana Kalēja, Talsu autotransports
„Semināru vērtēju ļoti labi. Lektors bija izcils un tēmas skaidrojums apmierinošs. Seminārā tika apskatīti visi man svarīgie jautājumi un guvu atbildes uz interesējošajiem jautājumiem”
Linda Lamanovska, SIA Expresscredit
„Semināra norise – atbilstoši tēmai. Saprotama pasniegšanas maniere un spēja noturēt uzmanību ir vērtējama atzinīgi. Seminārs konstruktīvā veidā deva iespēju atkārtot iepriekšējās zināšanas”
Māris Slokenbergs, viesnīca Radi un Draugi
„Semināra norise – labi plūstoša. Patīkama, pozitīva gaisotne par nepatīkamu tēmu – algu samazināšanu”
Sandra Dreimane, SIA Kunturi
„Seminārs bija interesants. Ieguvu daudz jaunas informācijas, pateicoties diskusijām ar lektori un pārējiem semināra dalībniekiem. Tāpat ieguvu jaunus kontaktus un idejas kā organizēt un uzlabot darbu, kā motivēt darbiniekus”
Sandra Briede, SIA LLKC
„Seminārs bija ļoti noderīgs, lektore – lieliska, zinoša un komunikabla, pasniegšanas metode – ļoti produktīva, t.i., nebija „sausa” teorija. Ļoti labi tika iekļauti dažādi piemēri un domāju, ka iegūtā informācija noderēs uzņēmumā, ieviešot jaunu motivācijas sistēmu”
Anda Aleksandrova, Veselības centrs 4
„Ekselenta, spīdoša un ļoti zinoša pasniedzēja. Visam savilku paralēles ar savu darbu un situāciju dzīvē. Šo semināru ir vērts apmeklēt pasniedzējas harizmas un augstā intelekta līmeņa dēļ. Esmu ieguvusi „citu skatu uz dzīvi” un mirdzumu acīs”
valdes locekle, SIA Šekurvieta
„Paldies, esmu ļoti apmierināta ar semināru un lektori. Gunas Svences dēļ ir vērts apmeklēt šo semināru, jo tā laikā ieguvu jaunas idejas savām radošajām izpausmēm”
Anda Simina, Latvijas Nacionālā bibliotēka
„Seminārs man ļoti patika, sniedza daudz praktisku padomu. Pozitīva bija lektores harizma un zināšanas. Jauniegūtās zināšanas noteikti noderēs ikdienā”
Anita Ausjuka, Ogres novada dome
„Semināru vērtēju teicami, ļoti interesanti un pārliecinoši. Ieguvu daudz atziņu no praktiskajām nodarbībām, idejas un ieteikumus, kurus izmantošu turpmāk”