“Biznesa klase” – unikāla iespēja pilnveidot savas profesionālās zināšanas

“Biznesa klase” – unikāla iespēja pilnveidot savas profesionālās zināšanas

Ņemot vērā to, ka uzņēmējdarbības vide mūsdienās ir ļoti mainīga un tādējādi pilna ar izaicinājumiem, par veiksmīga biznesa priekšnoteikumu kļuvušas zināšanas. Topošajam un esošajam uzņēmējam ir svarīgi pārzināt ne tikai mārketinga un reklāmas jomu, bet arīdzan kā veiksmīgi izveidot uzņēmuma struktūru, kā motivēt darbiniekus, ieinteresēt klientus, tikt galā ar spriedzi un konflikta situācijām, kā arī strādāt pie savas izaugsmes.

Biznesa izglītības centrs “Biznesa Akadēmija” piedāvā unikālu iespēju apmeklēt biznesa izaugsmes veicināšanas un konkurētspējas stiprināšanas 2 mēnešu apmācību ciklu – vidējā līmeņa vadītājiem un speciālistiem “Biznesa klase”, kas piedāvā sešus dažādus seminārus pie pazīstamiem un zinošiem lektoriem. Apmācībām iespējams pieteikties šeit!

Apmācību cikla ietvaros semināra apmeklētājiem būs iespēja uzzināt par jaunākajiem risinājumiem pareizas biznesa stratēģijas izveidē, inovāciju pielietojumu, pārdošanas tehnoloģijām, personāla motivācijas veidiem un kā tikt galā ar stresu.

Biznesa apmācības vadīs tādi pazīstami pasniedzēji kā biznesa konsultante, pārdošanas veicināšanas eksperte Sandra Zeltiņa; biznesa trenere Egita Sproģe, biznesa psihologs Jānis Roze un organizāciju psiholoģe, sabiedrisko attiecību speciāliste Anita Rošāne.

Apmācību programmā iekļauti kientu lojalitātes stiprināšanas praktiskais seminārs “Kā paņemt no esošiem klientiem vairāk, pirms ķerties pie jaunu meklēšanas”, intensīvais praktiskais seminārs “Izcila klientu servisa skola – viss nepieciešamais no A līdz Z sekmīgam darbam ar klientiem”, praktiskais pārdošanas seminārs – meistarklase “24 iemaņas, kas jāattīsta katram veiksmīgam pārdevējam – viss nepieciešamais sekmīgam pārdošanas rezultātam”, intensīvais praktiskais seminārs “Pārdošanas meistarības skola”, pašattīstības meistarklase “Garīgā intelekta līmeņa noteikšana un attīstība” un stresa vadīšanas treniņš–meistarklase “Stress un izdegšanas sindroms – kā ar to cīnīties un uzvarēt?”.

Uzņēmumi tiek aicināti nepalaist garām iespēju iegūt pieredzi, kas palīdzēs veiksmīgām pārvaldīt visus ar biznesu saistītos jautājumus un parūpēties par uzņēmuma izaugsmi.

2 mēnešu apmācību cikls BIZNESA KLASE jeb sešu biznesa apmācību / semināru cena ar pieejamo līdzfinansējumu sastāda tikai EUR 299 + PVN (standarta cena EUR 799 + PVN). Dalībnieku skaits – ierobežots.

Plašāku informāciju un pieteikuma formu skatiet: http://www.registreties.lv/biznesa-klase