Iespēja papildināt savas zināšanas, apmeklējot dažādas apmācības grāmatvežiem

Iespēja papildināt savas zināšanas, apmeklējot dažādas apmācības grāmatvežiem

Grāmatvedība ir viens no svarīgākajiem uzņēmējdarbības elementiem – atbilstošas zināšanas un prasmes šajā jomā ir zelta vērtas, it īpaši, ja vēlies būt atbildīgs uzņēmuma vadītājs vai prasmīgs darbinieks. Lai arī grāmatvedības zināšanām lielākoties ir praktiska nozīme, jo ar tās palīdzību iespējams veidot grāmatvedības atskaites un pārvaldīt citus svarīgus finanšu dokumentus, mūsdienās grāmatvedība ir tik niansēta, ka ir svarīgi pārzināt katru sīkumu.

Lai parūpētos par savu izaugsmi, ikvienam vasaras sezonā ir iespēja vairākus aktuālus grāmatvedības kursus ar līdzfinansējumu!

Jau 13. jūnijā norisināsies praktiskais nodokļu optimizācijas seminārs “Nodokļu un komercdarbības plānošana. Izmaksu samazināšana un peļņas palielināšana. Attiecības ar VID + īsumā par aktuālajiem nodokļu likumdošanas jaunumiem uz 2019. gada 1. jūniju“, kura ietvaros tiks skatīti tādi jautājumi kā darba līgums, nodokļu maksātāju tiesības un pienākumi, darba samaksas nosacījumi, skaidrās naudas ierobežojumi u.c.

Cena: pateicoties programmas “Biznesa Uzrāviens” līdzfinansējumam – vien EUR 99,-(standarta cena – 249 EUR).

Plašāka informācija un pieteikuma anketa: http://registreties.lv/nodoklu-optimizacija

Savukārt 14. jūnijā norisināsies apvienotais praktiskais grāmatvedības seminārs “Visas aktuālās izmaiņas nodokļu likumdošanā un grāmatvedības uzskaitē uz 2019. gada 1. jūniju, par kurām jābūt informētam katram uzņēmumam un iestādei“. Šajā seminārā tiks skatītas tādas tēmas kā veiktie būtiskākie grozījumi likumā “Par pievienotās vērtības nodokli”, “Par valsts sociālo apdrošināšanu” (VSAOI) un “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli. Tiks apskatītas arī izmaiņas Darba likumā, kā arī Gada pārskatu un konsolidēto gada pārskatu likumā un LR MK noteikumos.

Cena: pateicoties “Biznesa Uzrāviens” līdzfinansējumam (vēl pieejams!) – tikai EUR 99,- (standarta cena EUR 249,-).

Plašāka informācija un pieteikuma anketa: http://registreties.lv/izmainas-nodoklu-likumdosana

17. jūnijā ikvienam būs iespēja apmeklēt praktisko semināru uzņēmējiem un grāmatvežiem “Grāmatvedības politikas pareiza plānošana un īstenošana uzņēmumā“, kurā semināra dalībnieki iegūs ne vien tik ļoti nepieciešamās zināšanas, bet arī pieredzi un izpratni par likumiem un dažādiem jaunumiem, lai nākotnē veiksmīgi spētu vairot savus un uzņēmuma panākumus un ieņēmumus.

Cena: pateicoties īpašajam “Biznesa Uzrāviens” līdzfinansējumam (vēl pieejams!) – vien EUR 99,- (semināra standarta cena – EUR 249,-).

Plašāka informācija un pieteikuma anketa: http://registreties.lv/gramatvedibas-planosana

Ir iespēja apmeklēt arī praktisko vienas dienas semināru “PVN likuma praktiskā pielietošana uzņēmumiem un iestādēm”, kas norisināsies 19. jūnijā. Tajā ikvienam būs iespēja uzzināt visas atbildes uz jautājumiem par pievienotās vērtības nodokļa likuma normu piemērošanas kārtību un atsevišķas prasības pievienotās vērtības nodokļa maksāšanai un administrēšanai.

Cena: pateicoties programmas “Biznesa Uzrāviens” līdzfinansējumam, biznesa apmācību sesijas izmaksas sastāda vien EUR 99,- (standarta cena – 249 EUR).

Plašāka informācija un pieteikuma anketa: http://registreties.lv/pvn-likuma-piemerosana

19. jūnijā norisināsies arī vienas dienas kursi pašnodarbinātajiem, individuālajiem komersantiem un mikrouzņēmumu īpašniekiem “Pats sev grāmatvedis“, no kuriem programmas dalībnieki iegūs ne vien tik ļoti nepieciešamās zināšanas, bet arī pieredzi un izpratni par likumiem un dažādiem jaunumiem, lai nākotnē veiksmīgi spētu vairot savus un uzņēmuma panākumus un ieņēmumus.

Cena: ar “Biznesa Uzrāviens” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai EUR 99,- (standarta cena EUR 249,-)

Plašāka informācija un pieteikuma anketa: http://registreties.lv/pats-sev-gramatvedis

Jau vasaras vidū – 1. jūlijā – ikvienam būs iespēja apmeklēt praktisko semināru “Izmaiņas un jaunumi par skaidrās naudas ierobežojumiem – prasības, riski un soda sankcijas“, kura ietvaros tiks apskatīti tādi jautājumi kā skaidrās naudas ierobežojumi, darījumi ar juridiskām personām, darījumi ar fiziskām personām, skaidrās naudas deklarēšana, skaidrās naudas izmaksa autoriem, algas izmaksa skaidrā naudā un citas aktualitātes saistībā ar darījumiem skaidra naudā.

Cena: pateicoties programmas “Biznesa Uzrāviens” līdzfinansējumam, biznesa apmācību sesijas izmaksas sastāda vien EUR 99,- (standarta cena – 249 EUR).

Plašāka informācija un pieteikuma anketa: http://registreties.lv/skaidras-naudas-darijumi

Savukārt 4. jūlijā norisināsies apvienotais praktiskais seminārs “Svarīgi jautājumi PVN piemērošanā uzņēmumiem un iestādēm / Par autotransporta izmantošanu uzņēmumā un iestādē. Izdevumu atlīdzināšanas īpatnības”. Semināra ietvaros dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar preču piegādes un iegādes darījumiem, PVN piemērošanas un priekšnodokļa atskaitīšanas jautājumiem, autotransporta izmaksu uzskaiti, transportlīdzekļu nodokļa samaksas kārtību un daudziem citiem aktuāliem jautājumiem.

Cena: pateicoties “Biznesa Uzrāviens” līdzfinansējumam (vēl pieejams!) – tikai EUR 99,- (standarta cena EUR 249,-).

Plašāka informācija un pieteikuma anketa: http://registreties.lv/apvienotais-seminars

Vasaras apmācību ciklu 8. jūlijā noslēgs intensīvais grāmatvedības un nodokļu jaunumu apmācību kurss “Grāmatvedības akadēmijas vasaras skola“, kas norisināsies līdz pat 22. jūlijam. No apmācību programmas grāmatveži iegūs ne vien tik ļoti nepieciešamās zināšanas, bet arī pieredzi un izpratni par likumiem un dažādiem jaunumiem, lai nākotnē veiksmīgi spētu vairot uzņēmuma panākumus un ieņēmumus. Regulārās un niansētās apmācības grāmatvedības jomas pārstāvjiem un komersantiem atsvaidzinās zināšanas un neļaus aizmirst tik svarīgos noteikumus veiksmīgai biznesa izaugsmei, kā arī jau iepriekš apgūtā informācija tiks papildināta ar jaunām aktualitātēm.

Cena: pateicoties programmas “Biznesa Uzrāviens ” līdzfinansējumam (vēl pieejams!) – tikai EUR 149,- (standarta cena EUR 599,-).

Plašāka informācija un pieteikuma anketa: http://registreties.lv/vasaras-skola-gramatveziem