Kā saliedēt darbiniekus un ātrāk sasniegt uzņēmuma mērķus?

Kā saliedēt darbiniekus un ātrāk sasniegt uzņēmuma mērķus?

Mūsdienās arvien lielāku popularitāti iemanto korporatīvās apmācības – klienti ļoti augsti novērtē piedāvātās apmācību programmas, kas palīdz konkurēt šajā izaicinošajā 21. gs. biznesa laikmetā, it īpaši, ņemot vērā, ka tās ir katra uzņēmuma vajadzībām adaptētas apmācību programmas. Korporatīvās apmācības ir stratēģija, kas nodrošina izglītojamos, veicina prasmes un zināšanas, kas nepieciešamas, lai gūtu panākumus. Korporatīvās apmācības nav tikai veids kā iegūt jaunas zināšanas un nodrošināt uzdevumu izpildi, bet arī veids kā saliedēt komandu, izglītot par organizācijas vīziju un vērtībām.

Izglītības centrs “Biznesa Akadēmija” jau vairākus gadus rīko korporatīvās apmācības ar pārliecību, ka zinoši darbinieki ir tie, kas nosaka uzņēmuma spēju augt. Šobrīd ikviens var pieteikties korporatīvajām apmācībām gan klātienē, gan tiešsaistē.

Ikvienam uzņēmumam, kas apmeklēs “Biznesa Akadēmijas” biznesa seminārus, ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko un uzzināt biznesa vides aktualitātes – biznesa apmācību programmā būs iespēja apmeklēt mārketinga, pārdošanas, psiholoģijas, komunikācijas u.c. seminārus, kurus vada zinoši un pieredzējuši nozares eksperti. Lai padarītu ērtāku apmācību procesu, seminārus iespējams rīkot uzņēmuma telpās.

Biznesa apmācību programma ļauj katram uzņēmumam krietni samazināt izmaksas par darbinieku apmācību, kā arī sniedz iespēju paplašināt to darbinieku loku, kas līdz šim nav piedalījušies apmācību programmā.

Korporatīvās apmācības padarīs jūsu darbaspēku produktīvāku un efektīvāku, apvienos komandu un motivēs darbiniekus atbalstīt uzņēmuma vispārējo misiju un mērķus.

Apmeklējot korporatīvās apmācības tiek nodrošināts, ka uzņēmuma darbinieki vienlaicīgi apgūst vērtīgas zināšanas, kuras vēlāk palīdz celt uzņēmuma rezultātus.

Korporatīvo apmācību iespējas izmantojuši jau neskaitāmi uzņēmumi un kā liecina to atsauksmes, korporatīvās apmācības ir iespēja ne tikai saliedēt kolektīvu, vienlaikus paaugstinot tā prasmes un uzlabojot zināšanas, bet arīdzan palielināt uzņēmuma izaugsmi un pakalpojumu vai produktu pārdošanas radītājus.

Plašāka informācija par korporatīvajām apmācībām un pieteikuma anketa: http://registreties.lv/korporativas-apmacibas