Lielās intereses dēļ, atkārtoti tiks rīkots īpašs grāmatvedības seminārs par izmaksu optimizāciju un darba braucieniem

Lielās intereses dēļ, atkārtoti tiks rīkots īpašs grāmatvedības seminārs par izmaksu optimizāciju un darba braucieniem

calculator

“Latvijas Grāmatvedības kluba” organizētais seminārs par uzņēmumu izmaksu veiksmīgu kontroli un optimizāciju, komandējumu un darba braucienu noformēšanu, aktualitātēm nodokļu aprēķināšanā un citiem būtiskiem jautājumiem ir guvis lielu grāmatvežu atsaucību, tāpēc jau jau š.g. 29. jūlijā seminārs “Kā pareizi optimizēt personāla izmaksas un ietaupīt IIN, VSAOI. Kas jāzina uzņēmumiem un iestādēm par komandējumiem un darba braucieniem” tiks rīkots atkārtoti.

Šī brīža tirgus apstākļos, kad katrs uzņēmumā ieguldītais eiro ir no svara, arvien būtiskāks kļūst jautājums par to, kā nepārmaksāt, kā ietaupīt un veiksmīgi pārvaldīt uzņēmuma naudas plūsmu. Arī vasarā arvien aktuālāka kļūst atvaļinājumu, komandējumu un darba braucienu noformēšana un izdevumu kontrole atbilstoši noteiktajām normām.

Šajā seminārā tiks skatīti visi būtiskākie jautājumi, kas attiecas uz personāla izmaksu optimizāciju, iedzīvotāju ienākuma nodokļa piemērošanu, atbrīvojumiem un atvieglojumiem, mūža pensijas apdrošināšanas līgumu, aizdevumiem, avansa maksājumiem, aktualitātēm nodokļu aprēķināšanā, komandējumu un darba braucienu noformēšanu, ierobežojumiem un izmaksu kontroli, kā arī lektore atbildēs arī uz semināra apmeklētāju padziļinātiem, specifiskiem jautājumiem un izskatīs individuālus nodokļu aprēķina un nomaksas gadījumus. Seminārs būs aktuāls gan uzņēmumu un iestāžu grāmatvežiem, pašnodarbinātajiem grāmatvežiem un uzņēmumu vadītājiem.

Semināru vada viena no nozares vadošajām lektorēm – Anita Roga, kas ir finanšu konsultante grāmatvedības un nodokļu jomā un praktizējoša grāmatvede. Pasniedzēja sniegs profesionāli izstrādātu un kvalitatīvu informāciju par to, kas attiecas uz jaunākajām izmaiņām grāmatvedības kārtošanas noteikumos konkrētās tēmas ietvaros, kā arī atbildēs uz apmeklētāju jautājumiem gan semināra laikā, gan attālinātās konsultācijās pēc semināra.

Tuvākais “LGK” seminārs paredzēts 29. jūlijā un tā izmaksas, pateicoties līdzfinansējumam, sastāda vien EUR 49. Lai pieteiktos semināram un iegūtu plašāku informāciju, interesenti aicināti sazināties pa tālr. 28242360, vai rakstīt uz e-pastu: info@gramatvedibasklubs.lv.