Tiks rīkots īpašs intensīvais seminārs augstākā līmeņa vadītājiem

Tiks rīkots īpašs intensīvais seminārs augstākā līmeņa vadītājiem

roze_seminars2

Jebkurš uzņēmums nodarbojas ar pārdošanu, neatkarīgi vai tā būtu preču, vai pakalpojumu tirdzniecība. Lai palielinātu pārdošanas apjomus un uzlabotu pārdevēju iemaņas, biznesa psihologs Jānis Roze 25.jūlijā pasniegs intensīvu semināru uzņēmumu / nodaļu / grupu / pārdošanas vadītājiem “ČETRI SOĻI, LAI KĻŪTU PAR IZCILU VADĪTĀJU!”.

Intensīvā semināra mērķis ir dot uzņēmumu vadītājiem plašas zināšanas, inovatīvus risinājumus un instrumentus, ar kuru palīdzību varētu ātri un tieši izvērtēt un izveidot rezultatīvi strādājošu komandu, noteikt precīzus biznesa mērķus, izveidot stratēģiju un iegūt vadošas pozīcijas uzņēmumam mērķa tirgū.

Semināra interesentiem tiks skaidroti paņēmieni kreatīvās līderības apzināšanai un attīstīšanai, kā kļūt par motivējošu un labu vadītāju, kā veidot attiecības ar komandu un to motivēt, lai sasniegtu labākos rezultātus. Būs iespēja arī analizēt sava uzņēmuma pašreizējo stratēģiju, salīdzināt to ar veiksmīgiem pasaules piemēriem un izprast inovatīvas biznesa stratēģijas iezīmes, kā arī izprast agresīva tirgus iekarošanas plāna pamatbūtību, orientējot to uz potenciālo klientu vajadzību izzināšanu. Paņēmieni tiks ilustrēti ar piemēriem no dzīves, būs paskaidrojumi par labākām praksēm uzņēmumā, kā arī biežāk pieļautajām biznesa vadības kļūdām.

„Šobrīd ir svarīgi apgūt jaunas metodes klientu piesaistīšanā, jo šis ir brīdis, kad notiek ekonomikas augšupeja un brīdis, kad uzņēmumiem tiek dotas jaunas iespējas attīstībā. Šo semināru, kas norisināsies jau šonedēļ, būtu svarīgi apmeklēt kaut vai vienam uzņēmuma pārstāvim, kas iegūto informāciju varētu nodot arī pārējiem kolēģiem, tādējādi veicinot straujāku izaugsmi visā uzņēmumā,” atzīst lektors Jānis Roze.

Seminārs norisinās 25.jūlijā no plkst. 10:00 – 16:00 Rīgas centrā un to vada viens no pieredzējušākajiem uzņēmumu vadības konsultantiem, biznesa psihologs Jānis Roze.
Cenas: Ls 359 + PVN par vienas dienas intensīvu apmācību programmu, iekļauti apmācību materiāli, trīs kafijas / tējas pauzes un pusdienas “Vīna studijas” restorānā. Ar “Biznesa uzrāviena” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai Ls 159+PVN.

Biznesa izglītības centrs “Biznesa Akadēmija”
Diāna Rudzīte
Tālrunis 20355559
izglitiba@biznesaakademija.lv