Uzņēmumiem būs iespēja būtiski paaugstināt pārdošanas apjomus sešu mēnešu laikā

Uzņēmumiem būs iespēja būtiski paaugstināt pārdošanas apjomus sešu mēnešu laikā

rok

Jebkurš uzņēmums nodarbojas ar pārdošanu, neatkarīgi no tā, vai tā būtu preču, vai pakalpojumu tirdzniecība, taču, lai šis process būtu efektīvs, ir nepieciešamas attiecīgas zināšanas. Lai palielinātu uzņēmumu konkurētspēju un uzlabotu gan uzņēmumu vadītāju, gan pārdevēju iemaņas 15.oktobrī tiks rīkots īpašs seminārs „Kā pārdot vairāk? Vēl vairāk!”. Pēc semināra noklausīšanās apmeklētājiem būs iespēja saņemt eksperta konsultāciju, kuras laikā tiks izstrādāts 10 soļu plāns, pateicoties kuram uzņēmuma pārdošanas apjomi palielināsies tuvāko sešu mēnešu laikā.

Semināra mērķis ir dot plašas zināšanas, inovatīvus risinājumus un instrumentus, ar kuru palīdzību varētu ātri un tieši sasniegt mērķauditoriju, noteikt precīzus biznesa mērķus, izveidot stratēģiju un iegūt vadošas pozīcijas uzņēmumam mērķa tirgū.

Kursa laikā apmeklētāji saņems detalizētu informāciju par inovatīvas biznesa un pārdošanas stratēģijas izveidi, paņēmieniem pozitīvu attiecību izveidē ar klientu, lektors skaidros pārdevēja un klienta attiecības pārdošanas procesā – grūtības, veiksmes stāstus, kā veidot pārdošanas komandas motivāciju un vadību, stāstīs par vadošo uzņēmumu pieredzi un klientu lojalitātes paaugstināšanu.

Lai teorētiskās zināšanas varētu pierādīt praksē, semināra apmeklētājiem būs iespēja saņemt eksperta konsultāciju, kuras laikā tiks analizēts uzņēmuma šī brīža stāvoklis tirgū, veikta konkurentu analīze, izveidojot 10 soļu plānu, kas pusgada laikā spēs būtiski paaugstināt uzņēmuma pārdošanas apjomus, turklāt, ja uzņēmums nebūs apmierināts ar rezultātu, tam tiks atgriezta nauda par semināra apmeklēšanu.

Šī brīža aktuālākais seminārs norisinās 15.oktobrī no plkst. 10:00 – 16:00, Rīgas centrā, un to vadīs viens no pieredzējušākajiem uzņēmumu vadības konsultantiem, biznesa psihologs Jānis Roze.

Semināra izmaksas ir Ls 249 / EUR 354,30. Ar programmas “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai Ls 79 / EUR 112,41 (PVN nav!).

Lai pieteiktos semināram, sazinieties pa tālruni 20355559 vai rakstiet: info@biznesaakademija.lv