Apmācības un zināšanu apguve ir ļoti svarīga gan personības, gan karjeras izaugsmei

Apmācības un zināšanu apguve ir ļoti svarīga gan personības, gan karjeras izaugsmei

Zināšanas un prasmes mūsdienās tiek uzskatītas par lielāko vērtību – jaunas zināšanas palīdz gan personības, gan karjeras izaugsmei. Arī šodienas dzīves ritms pieprasa no cilvēka būt elastīgam un gatavam pārmaiņām, lai veiksmīgi attīstītu savas zināšanas un prasmes, un pielāgotos darba tirgum. Izglītības centrs “Biznesa Akadēmija” jau vairākus gadus rīko dažādas biznesa un personības izaugsmes apmācībās, piedāvājot plašu klāstu ar semināriem un korporatīvajām apmācībām.

Ikvienam uzņēmumam, kas apmeklēs biznesa seminārus, būs iespēja izvēlēties sev piemērotāko un uzzināt biznesa vides aktualitātes – sākot no lietvedības un mārketinga beidzot ar psiholoģiju un komunikāciju. Apmācību programmas iespējams pielāgot ikviena uzņēmējdarbības specifikai un izvirzītajiem mērķiem.

“Mūsdienās īpaši apsveicama ir ikviena vēlme sevi pierādīt, darboties un tiekties uz ko augstāku, taču ar vēlmi vien nepietiek, tāpēc ir jārada labvēlīga un atvērta vide personības attīstībai un pilnveidei, lai veicinātu jauno uzņēmēju kļūšanu par nozīmīgu sabiedrības daļu. Izcilība un profesionalitāte rodas tad, ja tiek veicināta katra cilvēka iekšējā potenciāla jeb talanta izkopšana. Mēs dzīvojam zināšanu un jaunrades laikmetā, kur katra cilvēka spējām ir liels pienesums un tieši šo apmācību laikā mēs centīsimies visu klātesošo idejas un vēlmes pārvērst realitātē,” norāda “Biznesa Akadēmijas” projektu vadītāja Elīna Ozola.

Apmācības ir virzītas ne tikai uz ideju apmaiņu ar citiem kursa dalībniekiem un aktīvu darbu grupās, bet arī individuālu un uz katru dalībnieku vērstu zināšanu sniegšanu. Apmācību iespējas izmantojuši jau neskaitāmi uzņēmumi un kā liecina to atsauksmes, tas palīdz gan attīstīt biznesa stratēģiju, gan nospraust jaunus izaugsmes mērķus.

Tā ir iespēja iedzīvināt uzņēmuma darbībā, sekot līdzi tā īstenošanai un pilnveidot pēc aktuālās situācijas tirgū un uzņēmumā.

“Biznesa Akadēmija” ir profesionāls biznesa izglītības centrs, kas darbojas jau no 2009. gada un kura rīkotajos semināros sniegtās zināšanas palīdz uzņēmuma tālākai attīstībai un izaugsmei. Šobrīd izglītības centrā tiek piedāvātas vairāk kā 50 pieprasītākās izglītības programmas, ietverot tādas jomas kā mārketings, reklāma, pārdošana, psiholoģija, komunikācija un citas.

Plašāka informācija un iespēja reģistrēties “Biznesa Akadēmijas” apmācībām: http://registreties.lv/apmacibas