Veicini biznesa izaugsmi, piesakot savu personālu korporatīvajām apmācībām

Veicini biznesa izaugsmi, piesakot savu personālu korporatīvajām apmācībām

Korporatīvās apmācības ir būtiska sastāvdaļa jebkura uzņēmuma organizācijas attīstības centienos. Ikviens tālredzīgs uzņēmums cenšas būt efektīvāks un nodrošināt, ka darbinieki tiek galā ar tiem dotajiem uzdevumiem, novēršot jebkādu prasmju trūkumu. Korporatīvās apmācības nav tikai veids kā iegūt jaunas zināšanas un nodrošināt uzdevumu izpildi, bet arī veids kā saliedēt komandu, izglītot par organizācijas vīziju un vērtībām. Līdz ar to vēlamies informēt uzņēmējus par iespēju pieteikties biznesa vidē aktuālām korporatīvām apmācībām. Apmācību programmas iespējams pielāgot ikviena uzņēmējdarbības specifikai un izvirzītajiem mērķiem. Izglītības centrs “Biznesa Akadēmija” gatavs piedāvāt jaunu, revolucionāru pieeju katra uzņēmuma personālam.

Ikvienam uzņēmumam, kas apmeklēs biznesa seminārus, būs iespēja izvēlēties sev piemērotāko un uzzināt biznesa vides aktualitātes – biznesa apmācību programmā būs iespēja apmeklēt mārketinga, pārdošanas, psiholoģijas, komunikācijas u.c. seminārus, kurus vada zinoši un pieredzējuši nozares eksperti. Lai netraucētu biroja darba procesu, seminārus iespējams rīkot uzņēmuma telpās.

Biznesa apmācību programma ļauj katram uzņēmumam krietni samazināt izmaksas par darbinieku apmācību, kā arī sniedz iespēju paplašināt to darbinieku loku, kas līdz šim nav piedalījušies apmācību programmā.

Korporatīvās apmācības padarīs jūsu darbaspēku produktīvāku un efektīvāku, apvienos komandu un motivēs darbiniekus atbalstīt uzņēmuma vispārējo misiju un mērķus. Darbinieku apmācīšana jaunu uzdevumu veikšanai un viņu prasmju attīstīšana palīdz palīdzēs celt arī darbinieku apmierinātību.

Ņemot vērā līdzfinansējumu un tā piedāvātās iespējas, semināru apmeklēšana uzņēmumu darbiniekiem būs īpaši izdevīga.

Plašāka informācija par korporatīvajām apmācībām un pieteikuma anketa: http://registreties.lv/korporativas-apmacibas

Nepalaid garām iespēju jau šodien parūpēties par savu darbinieku, tātad arī kopējās organizācijas, labsajūtu un veicināt to zināšanas, parūpējoties par motivācijas pieaugumu un biznesa strauju attīstību! Zinoši darbinieki ir tie, kas nosaka uzņēmējdarbības spēju augt!