Portāls Semināri.lv pavasari sagaida ar jaunu izskatu

Portāls Semināri.lv pavasari sagaida ar jaunu izskatu

Pavisam nesen jaunu izskatu ieguvis interneta portāls Semināri.lv, kur apkopota informācija par aktuālākajām biznesa apmācībām, semināriem un dažāda veida jaunumiem, kas interesēs ikvienu, kurš vēlas paaugstināt savu vai savu darbinieku kvalifikāciju.

Semināri.lv komanda, sagaidot pavasari, ir gatava jauniem izaicinājumiem un šo sezonu sagaida arī ar pārmaiņām portālā dizainā un tehniskajos risinājumos. Tehniskā komanda vairāku mēnešu garumā ir rūpīgi strādājusi, lai pilnveidotu portāla izskatu un padarītu to pārskatāmāku ikvienam, kurš vēlas izlasīt informāciju vai pieteikties aktuālajām apmācībām.

Semināri.lv atradīsiet jaunāko informāciju par semināriem, dažāda veida akcijām, kā arī uzzināsiet par to, kāpēc konkrētās apmācības būtu jāapmeklē tieši jums.

Portāla datu bāzē ir informācija gan darba ņēmējiem, gan darba devējiem – gan tiem, kuri vēlas mācīties paši, gan tiem, kuri vēlas papildināt savu darbinieku zināšanas un paaugstināt uzņēmuma konkurētspēju tirgū.

Šajā interneta portālā ir apkopota informācija par semināriem, meistarklasēm, kursiem un cita veida apmācībām, ko organizē biznesa izglītības centrs “Biznesa Akadēmija”, Lietvedības Mācību centrs, Rīgas psiholoģijas skola, “Biznesa Semināri”, Nodokļu likumdošanas izglītības centrs, Praktiskā Mārketinga Akadēmija, Jauno Komersantu Skola u.c.