Uzzini, kā efektīvi vadīt attālināto darbu!

Uzzini, kā efektīvi vadīt attālināto darbu!

Covid-19 pandēmijas dēļ šobrīd lielāka daļu uzņēmumu savu darbību turpina attālināti, darbiniekiem neatrodoties birojā, bet gan strādājot no mājām. Tas ir izaicinājums ne tikai pašiem darbiniekiem, kuriem ir jāpārkārto sava ikdiena darbam mājās un jānodrošina ierasto pienākumu izpilde, bet arī darba devējiem, kuriem ir jādomā par to, lai darbs joprojām būtu produktīvs un efektīvs un biznesa procesa neapstātos.

Tā kā integrēt darba dzīvi mājās reti kad ir viegls uzdevums, “Biznesa Akadēmija” 27. maijā rīko īpašu semināru “Personāla attālinātā vadība“, kas sniegs ieskatu, kā apmierināt visas darba devēja un darbinieku vajadzības attālinātajā darba procesā, vienlaikus saglabājot darbinieku motivāciju un darba rezultātus. Apmācībām iespējams pieteikties šeit!

Seminārs būs noderīgs visiem, kuriem sociālā distancēšanās ir likusi piemēroties darbam no mājām. Tā ietvaros ikvienam būs iespēja gūt atbildes uz jautājumiem par efektīva attālināta darba organizēšanu.

Apmācību iespējas:

E-APMĀCĪBAS TIEŠSAISTĒ, videokonferences formātā – pēc dalībnieka vēlmēm pieejams gan pilnais režīms ar iespēju divpusējai komunikācijai ar pasniedzēju un citiem apmācību dalībniekiem, gan arī tikai skatītāja režīms. Cena: ar “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai EUR 59 + PVN.

APMĀCĪBAS NEKLĀTIENĒ, dalībnieks patstāvīgi apgūst mācību vielu pēc elektroniski saņemtajiem materiāliem, pasniedzējs pieejams konsultācijām e-pastā. Cena: ar “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai EUR 39 + PVN.

Plašāka informācija un pieteikuma forma šeit: http://registreties.lv/personala-attalinata-vadiba